Karma Grandorf.
Rasa Alaskan Malamute jest niezwykle ruchliwa. Jeśli spotykamy się w literaturze z informacjami, że rasa ta jest mało wymagająca żywieniowo, to musimy brać na takie wpisy poprawkę. Jest to rasa niezwykle wytrzymała ale też potrzebująca odpowiedniego żywienia.  Dlatego jakość produktów na jakich opieramy nasze codzienne posiłki, musi być odpowiednia dla tej rasy. Karma Grandorf To jeden z produktów, które polecamy. Nasze żywienie malamutów oparte jest na diecie Barf. Ale zdarzają się nam np. wyjazdy. W takim przypadku, stosujemy bardzo dobre jakościowo karmy Grandorf. Karmy skomponowane w taki sposób, że nasz psiaki dostają je beż zadnych dodatków do swoich misek.
Karma dla psiaków o bardzo wrażliwym układzie pokarmowym oraz skłonnych do alergii.

Karma z czystym białkiem zwierzęcym, dostarczająca wszystkich niezbędnych aminokwasów, aby biologicznie zapewnić wszystkie potrzeby psiaków. W składzie 65 % mięsa.

Co niezwykle ważne dla nas przy karmieniu barfem, karma Grandorf utrzymuje w dalszym ciągu kwaśne pH.
Oprócz mięsa znajdziemy też suszone bataty oraz suszone jabłka, co daje karmie słodki smak.
Zrównoważony stosunek Omega 6 i 3 oraz naturalne przeciwutleniacze. 
Malamuty jak wszystkie psiaki, uwielbiają słodkie smaki. Dlatego tak ważne jest by zwracać uwagę na skład. Zmieniać też karmy w taki sposób by jedzenie nie znudziło się naszym lwom północy :)